biblio

biblio

شما با سایت بیبلیو می‌توانید به بیش از 100 میلیون کتاب نایابت، کمیاب، عتیقه، درسی و تازه نشر دست‌رسی داشته باشید. این سایت کوشش می‌کند تا با برقراری ارتباط با بهترین کتاب‌فروش‌ها در سطح جهان، تعادلی میان بیشترین کمیت و بالاترین کیفیت برقرار کند. 

کتاب‌فروشی اینترنتی «بیبلیو»، ویژه کتاب‌های نادر و عتیقه است و البته امکان یافتن کتاب‌های تازه‌ نشر نیز در آن وجود دارد. این کتاب‌ها از فروشگاه‌های کتاب فروشی مستقل در سراسر دنیا تامین می‌شود. بیبلیو در سال 2000 و شهر آشویل واقع در شمال ایالت کارولینای آمریکا تاسیس شده است. 

این سایت خود را چنین معرفی می‌کند: بیبلیو بیش از 100 میلیون کتاب دست دوم، کمیاب را به شما عرضه می‌کند. ما با بهترین کتاب‌فروشی‌ها در دنیا همکاری می‌کنیم، برای اینکه بتوانیم تعادلی میان بهترین کیفیت و بیشترین کمیت را ایجاد کنیم. 

این سایت بخش‌های از جمله «جتسجو»، «کتاب‌های نادر»، «کتاب‌های درسی» و «کتابفروشی» را دارد. همچنین در بخشی دیگر «ایده‌هایی برای هدیه» به شما می‌دهد. «ویژه‌ها» بخش دیگر این سایت است که در آن به ارائه کتاب‌هایی با ده درصد تخفیف، کتاب‌های زیر قیمت و ... می‌پردازد.

1398/01/20
87

برچسب ها

مطالب مشابه

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر