از طریق سایت آی آی کتاب فروش اینترنتی کتاب هایتان را افزایش دهید

فروش اینترنتی کتاب یکی از راه های افزایش درآمد در شرایط کرونا و رکود اقتصادی

فروش اینترنتی کتاب در یک فروشگاه اینترنتی کتاب ، می تواند یکی از راهکارهای مناسب برای برون رفت از شرایط بد اقتصادی و کرونای باشد


فروش اینترنتی کتاب در یک فروشگاه اینترنتی کتاب ، می تواند یکی از راهکارهای مناسب برای برون رفت از شرایط بد اقتصادی و کرونای باشد

سایت آی آی کتاب برای مطرح شدن هر چه بیشتر کتاب های شما در فضای وب و همچنین امکان فروش اینترنتی آنها در کشورمان و همچنین سطح جهان موارد زیر را پیشنهاد می کند.

۱ - بهترین مکان برای دیده شدن کتاب، فضای مجازی و مخصوصا سایت های فروش اینترنتی کتاب و در واقع فروشگاه های اینترنتی هستند.

همه کسب و کارها می توانند برای خودشان وب سایت فروشگاه اینترنتی تهیه کرده و از آن طریق اقدام به فروش کنند. اما واقعیت قضیه این است که راه اندازی و نگهداری و بروز کردن یک سایت فروش کتاب، شاید سخت تر از اداره یک فروشگاه کتاب می باشد.

اکثر کسانی که اقدام به راه اندازی سایت فروش کتاب کرده اند معمولا بعد از مدتی آن را رها نموده و گاه گاهی فقط سری به آن می زنند.

ناشران محترم می توانند ضمن همکاری با سایت آی آی کتاب ، کتابهای خودشان را در این سایت در معرض دید کاربران و مخاطبان قرار داده و از این طریق به فروش اینترنتی کتاب خود اقدام  نمایند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه همکاری برای فروش اینترنتی کتاب در سایت آی آی کتاب با دفتر سایت تماس بگیرید.

۲ - قرار گرفتن آن در بزرگترین سایت خرده فروشی کتاب در جهان یعنی سایت آمازون می باشد. شما می توانید کتاب های خودتان را از طریق سایت آی آی کتاب در سایت آمازون قرار دهید. با قرار گرفتن کتاب شما بر روی سایت آمازون، ایرانیان ساکن در اقصی نقاط دنیا می توانند با جستجوی کتاب شما به زبان فارسی در سایت آمازون، کتاب شما را ببینند. همچنین با تعریف کلمات کلیدی و واژه های دلخواه، امکان بهتر دیده شدن کتاب خودتان را در این سایت افزایش دهید. برای هر کتاب می توان دهها کلید واژه در سایت آمازون تعریف کرد.

(لازم به ذکر است در حال حاضر با توجه شرایط تحریم از این امکان نمی توان استفاده کرد)


برای اطلاع از شرایط استفاده از این امکان می توانید با واحد تبلیغات سایت آی آی کتاب تماس بگیرید.

۳ - کتاب شما با قرار گرفتن در صفحه اول سایت آی آی کتاب، روزانه در معرض دید صدها بازدید کننده قرار خواهد گرفت. بازدید کنندگانی که صرفا با آشنایی قبلی به این سایت مراجعه کرده و معمولا به دنبال کتابهای جدید هستند. این کار
 فروش اینترنتی آن را بالا خوهد برد. 
شما ضمن قرار دادن کتاب خود در صفحه اول سایت، می توانید توضیحات و اطلاعات مختلفی را در مورد کتاب، نحوه فروش و مراکزی که امکان خرید کتاب تان از آنها فراهم می باشد را درج نمایید. شما با این کارتان دقیقا یک صفحه اختصاصی برای کتاب تان ایجاد کرده اید.
3 - ما می توانیم بخش هایی از کتاب شما را در بخش آنلاین کتاب بخوانید سایت آی آی کتاب قرار دهیم تا از این طریق مخاطبان براحتی با بخش هایی از کتاب شما آشنا شده و با آگاهی کامل اقدام به خرید کتاب شما بکنند.۴ - ضرورت تبلیغ کتاب در فضای وب به طوری که براحتی در موتورهای مخلتف دیده شود، یکی دیگر از خدمات واحد تبلیغات سایت آی آی کتاب می باشد. برای دریافت توضیحات بیشتر در این زمینه ضروری است تا با این واحد تماس بگیرید.

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه‌های چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش‌های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

تلفن تماس:   88847044 – 88829329

 

1399/05/14
264

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر