نشر مثلث منتشر کرد:

"چای نعنا " اثر منصور ضابطیان منتشر شد

جدیدترین کتاب منصور ضابطیان به نام "چای نعنا" روانه بازار کتاب شد.

جدیدترین کتاب منصور ضابطیان به نام "چای نعنا" توسط نشر مثلث متشر شد. این کتاب سفرنامه و تصاویر سفر ضابطیان به مراکش و پنجمین کتاب سفرنامه او است .

منصور ضابطیان در گفتگو با خبرنگار هنر آنلاین  در خصوص این کتاب گفت: کتاب چای نعنا در ادامه سفرنامه‌ویسی‌های من نوشته شده. مراکش یکی از کشورهایی است که شاید کمتر ایرانی‌ها به آن سفر کرده باشند، اما حال و هوا و فضایی که دارد به نوعی در برخی جاهای آن شبیه به ایران است اما با این حال چیزهای جدید بسیاری برای کشف کردن دارد. به همین منظور من تصمیم گرفتم به مراکش بروم و حاصل سفر من در فروردین ماه سال 1396 در کتاب چای نعنا منعکس شده است.

او گفت: اینکه چرا نام کتاب را چای نعنا گذاشته‌ام به این علت است که چای نعنا نوشیدنی رایج و معروف مراکشی‌هاست و همیشه با چای نعنا از همه پذیرایی می کنند ، در قهوه خانه ها و کافه حتما چای نعنا سرو می شود ، نوشیدنی مفید و خوشمزه که من به عنوان اسم کتاب از آن استفاده کرده‌ام .

ضابطیان گفت: امیدوارم "چای نعنا" هم مانند سفرنامه‌های قبلی‌ام مورد اقبال عمومی قرار بگیرد  البته که در چند روزی که از انتشار آن گذشته با استقبال خیلی خوبی رو به رو شده و به چاپ دوم هم رسیده است. همچنین امیدوارم که به  رابطه نوشتاری‌ام با مخاطبینی که به دنبال کشفیات جدید در حوزه سفرهستند دست پیدا کنم.

(منبع: هنر آنلاین)

 

1396/11/30
1144

خبرهای مشابه

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر