معرفی و فروش کتاب های چاپ شده شما

آیا بعد از چاپ کتاب خود به دنبال دیده شدن آن هستید؟

کتاب چاپ شده خود را در سایت فروش اینترنتی کتاب آی آی کتاب به فروش برسانید

دغدغه اصلی نویسندگان و مترجم چاپ کتاب است. آنها همواره به دنبال چاپ با  تیراژ پایین و یا چاپ ارزان هستند و بیشتر نگران مراحل چاپ کتاب خود و یا یافتن مراکز چاپ کتاب هستند و تصور می کنند  مجوز چاپ کتاب و تقویت رزومه آنها مهمترین امر است.

اما آیا می دانید مهمتر از چاپ کتابتان دیده شدن آن است؟ کتابی که چاپ شده اگر دیده نشود هیچوقت به فروش نخواهد رفتسایت آی آی کتاب این امکان را به شما می دهد تا کتاب خودتان را در معرض دید هزاران نفر قرار دهید و آن را به مخاطبین خودتان بشناسانید. فقط این طور است که سود فروش کتاب عایدتان می شود. این مخاطبین خریداران بالقوه کتاب شما هستند. آنها به این علت هنوز به سراغ کتاب شما نیامده اند چون آن را ندیده اند.
پس قبل از هر کاری لازم است کتاب شما شناخته و دیده شود. بعد از دیده شدن کتابتان، می توان اظهار نظر کرد که کتاب شما فروش می رود یا نمی رود. مخاطب دارد یا ندارد. این امر برای فروش کتاب چاپی تان بسیار مهم است. مشکل اصلی در کشور ما در مورد فروش و توزیع کتاب، کمبود امکان دیده شدن آن است.

آیا می دانید ویترین کتابفروشی های سراسر کشور امکان به نمایش گذاشتن همه کتابهای چاپ شده را ندارند! چه بسا کتاب هایی تقریبا هم موضوع و یکسان، فروش های متفاوتی دارند چون یکی دیده می شود و امکان دیده شدن برایش فراهم شده و آن یکی دیده نشده است.

مثلا دو نفر کتابی با موضوع یکسانی را چاپ کرده اند و هر دو نیز در چاپ کتاب خود شرایط یکسانی داشته اند اما کتاب یک نفر دیده می شود و او را به سود می رساند و هزینه چاپ کتاب را به او برمی گرداند. ولی شخص دوم نه.

 آیا می دانید دیده شدن یک کتاب به سرعت و لحظه به لحظه حتی به صورت تصاعدی امتیاز آن را نسبت به کتاب های همردیف خودش بالا می برد، آن را بر سر زبانها می اندازد و پر فروشش می کند. پس اولین مسئله فراهم کردن امکان دیده شدن کتاب است.حال اگر همه کانالهای تلویزیونی و رسانه های مکتوب هر روز ساعاتی را به تبلیغ کتاب شما اختصاص دهند، فروش آن چقدر افزایش خواهد یافت؟ جواب شما این است: شاید کمی تیراژ فروش شما را افزایش دهد اما هیچوقت آن را جز پر فروش ها قرار نخواهد داد. این تبلیغات تنها کاری که برای شما انجام خواهند داد شناساندن کتاب شما است. بنابراین ما نمی گوییم بلافاصله بعد از شناساندن کتاب، همه به سراغ آن رفته و خواهند خرید. اصلا این گونه نیست کتاب باید مخاطب خاص خودش را داشته باشد.

پس ما فروش کتاب شما را تضمین نمی کنیم آن را می شناسانیم. کاری می کنیم که همه کانالهای تلویزیونی و رسانه های مکتوب انجام می دهند. شما با حداقل هزینه کتابی را که با هزاران زحمت نوشته و به دست چاپ سپرده اید، به مخاطبین خود می شناسانید.

پس با ما تماس بگیرید: 88847044

 

لینک برخی از خدمات سایت:

سفارش کالای غیرکتاب

سفارش کتاب و مجلات خارجی، کاغذی

سفارش کتاب و مجلات خارجی، پی دی اف

محاسبه قیمت کتاب، کالا و مجلات خارجی

کتاب مورد نظرم پیدا نشد

محاسبه هزینه های چاپ کتاب

آیا کتابی برای چاپ دارید؟

کتاب های عرضه شده توسط نویسندگان و مترجمان

  پرسش های متداول

برخی سوالات مهم پیرامون نحوه تهیه کتاب از سایت آمازون

 

1400/03/17
1208

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر