نمایشگاه کتاب استانی کاشان؛

میزبانی پایتخت کتاب ایران از ناشران سراسر کشور

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از برگزاری سیصدوهفتادوهفتمین نمایشگاه کتاب استانی در شهر کاشان خبر داد.

سومین نمایشگاه کتاب کاشان از 5 تا 11 دی میزبان ناشران سراسر کشور است. 276 ناشر از سراسر کشور در 175 غرفه 63 هزار و 694 عنوان کتاب را در زمینه‌های مختلف در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

5 ناشر از استان اصفهان نیز در نمایشگاه حضور خواهند داشت و کتاب‌هایی از 30 ناشر که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند در بخش فروش متمرکز به نمایش درمی‌آید.

5 کتاب‌فروشی منتخب کاشان نیز با ستاد برگزاری نمایشگاه همکاری دارند و بن‌های عرضه‌شده در نمایشگاه تا دو هفته بعد از برگزاری نیز در این کتاب‌فروشی‌ها اعتبار خواهد داشت.

مبلغ 350 میلیون تومان بن یارانه‌ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.

نشست فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کاشان در حوزه کتاب، جشن امضا و معرفی کتاب، شب شعر، نقد کتاب، نشست با گروه مؤلفان شاغل در شهرداری کاشان، بزرگداشت حماسه 9 دی و برگزاری ویژه‌برنامه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، خاطره‌گویی فعالان انقلاب اسلامی در کاشان، کارگاه تخیل و احساس در ساختار شعر، ویژه‌برنامه‌های جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، مسابقه عکس از نمایشگاه، مسابقه طراحی داستان، قصه‌گویی، کارگاه اوریگامی، کارگاه شعر داستان‌نویسی کودک و نوجوان و کارگاه آموزش عناصر داستان ایرانی از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای بخش جنبی این نمایشگاه است.

سومین نمایشگاه کتاب کاشان از 5 تا 11 دی در مصلی بزرگ کاشان از ساعت 15 تا 21 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

(منبع: هنر آنلاین)

 

1397/10/05
969

نظری ارسال نشده

در حال حاضر نظری ارسال نشده است

شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارسال نمایید

ارسال نظر

ارسال نظر